Nejvyhledávanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kalhoty k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem kalhoty k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka kalhoty je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kalhoty - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kalhoty - A5            Omalovánka - Kalhoty - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kalhoty patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, online, obrázek, k vytištění, ke stažení, Kalhoty, Oděvy, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kalhoty k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, propisovací tužky, voskovky případně umělecké tužky. Možností je pro kluky a holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kalhoty lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixky, zvýrazňovače nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, různá zvířata nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego, Shrek, Madagaskar nebo též Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, liška, koně, astronaut a psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kalhoty.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů