Nej omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka muž zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem muž ke kreslení pro děti. Omalovánka muž je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Muž - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muž - A5            Omalovánka - Muž - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, zdarma, k tisku, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Muž, k vytištění, k vybarvení, pro děti, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Muž k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s mužem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, fixy, umělecké tužky, temperové barvy a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky a holky fakt mnoho Omalovánku muž lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s mužem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tempery, fixy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, jídla, zaměstnání lidí a pochopitelně i muže :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, čísla a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rumcajs, Mickey mouse, Barbie či Shrek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, raketa, dinosauři, loď nebo též lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mužem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů