Nej pět


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holčička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem holčička k vybarvování pro malé ratolesti. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Lidé, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Holčička

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Holčička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s holčičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixky, umělecké tužky, voskovky a nebo vodové barvy. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku holčička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s holčičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskové tužky, fixky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, kytky anebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Krtek, My little pony, Včelka Mája či Lego. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: koně, mašinka, liška, auto a traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou holčička.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů