Doporučené


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka holčička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem holčička k vybarvování pro malé ratolesti. Malá holčička, Holka resp. dívka v dětské omalovánce k vybarvení. Omalovánka holčička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holčička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holčička - A5            Omalovánka - Holčička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holčička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázky, zdarma, pro děti, Holčička

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Holčička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s holčičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, fixky, umělecké tužky, voskovky a nebo vodové barvy. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku holčička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s holčičkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskové tužky, fixky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i holčičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, kytky anebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Krtek, My little pony, Včelka Mája či Lego. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: koně, mašinka, liška, auto a traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou holčička.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů