Nejvyhledávanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka cibule zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná cibule ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka cibule je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Cibule - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Cibule - A5            Omalovánka - Cibule - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Cibule patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Cibule, obrázek, online, zdarma, Jídlo, ke stažení, obrázky, k vytištění, pro děti, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Cibule k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s cibulí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, pastelky, vodové barvy či grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku cibule lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s cibulí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, umělecké tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i cibuli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířátka nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Bugs Bunny, Barbie nebo také Batman. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, drak, sněhulák a čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou cibule.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů