Nejhledanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka brambůrky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná brambůrky k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka brambůrky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Brambůrky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Brambůrky - A5            Omalovánka - Brambůrky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brambůrky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, k vytisknutí, Brambůrky, obrázek, ke stažení, k vybarvení, zdarma, pro děti, online, k tisku, Jídlo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Brambůrky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskovky, olejové pastely, pera a nebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku brambůrky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. tempery, voskovky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, sporty či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Madagaskar, Simpsonovi, Tom a Jerry a Popelka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, lokomotiva, drak, hasiči případně piráti. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů