Nejoblíbenější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka brambůrky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná brambůrky k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka brambůrky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Brambůrky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brambůrky - A5            Omalovánka - Brambůrky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brambůrky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, Brambůrky, ke stažení, online, Jídlo, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Brambůrky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskovky, olejové pastely, pera a nebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku brambůrky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. tempery, voskovky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, sporty či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Madagaskar, Simpsonovi, Tom a Jerry a Popelka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, lokomotiva, drak, hasiči případně piráti. Ať si vaše dítko užije malování ?.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů