Doporučujeme


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sportovní letadlo zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem sportovní letadlo k vybarvování pro menší i větší děti. Francouzské sportovní letadlo Robin DR 400. Omalovánka sportovní letadlo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sportovní letadlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sportovní letadlo - A5            Omalovánka - Sportovní letadlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sportovní letadlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, k tisku, Sportovní letadlo, Dopravní prostředky, online, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Sportovní letadlo k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s sportovním letadlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, temperové barvy, umělecké tužky, fixy případně voskové tužky. Možností je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku sportovní letadlo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s sportovním letadlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, temperové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i sportovní letadlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, sporty a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Krtek, Lego příběh, Včelka Mája nebo Shrek. Je však velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: traktor, liška, lokomotiva s vagónky, princezna a auta. Ať omalovánka sportovní letadlo přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů