Nejstahovanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka hasiči zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná hasiči k omalování pro naše ratolesti. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Dopravní prostředky, k vytištění, online, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, pro děti, obrázek, Hasiči

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hasiči k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s hasiči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixky, křídy, pera anebo vodové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku hasiči lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hasiči má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, fixky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, zaměstnání nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Kačer Donald, Mickey mouse, Kocour Garfield a Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: auto, lokomotiva, auta, hasiči a loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hasiči líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů