Nejoblíbenější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Marek 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Marek 8 k obarvení pro malé ratolesti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelium podle Marka 4:35-41. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 8 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Marek 8 - A5            Omalovánka - Marek 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázek, zdarma, pro děti, obrázky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, online, Marek 8, k vybarvení, k vytištění, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 8 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Marek 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, umělecké tužky, fixy, tempery anebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Marek 8 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Marek 8 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, umělecké tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, druhy automobilů a pochopitelně i Marek 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, různá zvířátka nebo též kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Toy Story, Lego příběh, Šmoulové a nebo Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, liška, psi, hasiči či lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 8.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů