Výběr obrázků


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Lukáš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Lukáš k vybarvení pro chlapce i dívky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 7:11-17 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 1 - A5            Omalovánka - Lukáš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, pro děti, ke stažení, obrázky, k tisku, Bible a křesťanství, obrázek, Lukáš 1, k vybarvení, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lukáš 1 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, uhly, křídy či tužky. Možností je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Lukáš lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. vodové barvy, olejové pastely a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, lidské profese a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, pohádkové postavy případně písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Simpsonovi, Mickey mouse a Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které zde máme k uložení jsou: sněhulák, slon, plachetnice, Santa Klaus nebo též lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Lukáš.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů