Nejstahovanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Apoštol Pavel 4 ke kreslení pro nejmenší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Apoštol Pavel 4 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, Bible a křesťanství, obrázky, k vytištění, k tisku, ke stažení, Apoštol Pavel 4, k vybarvení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Apoštol Pavel 4 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Apoštol Pavel 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, tempery, fixy, grafitové tužky či umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka fakt mnoho Omalovánku Apoštol Pavel 4 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Apoštol Pavel 4 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, tempery případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i Apoštol Pavel 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zaměstnání nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Včelka Mája, Tom a Jerry, Bořek stavitel anebo Doba ledová. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, princezna, psi, pes a auto. Ať vám omalovánka Apoštol Pavel 4 přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů