Top pět


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 2 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem 2. kniha královská 2 k vybarvování pro naše milé prcky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, 2. kniha královská 2, obrázky, obrázek, k vybarvení, k tisku, pro děti, Bible a křesťanství, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 2 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, propisovací tužky, temperové barvy a nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Obrázek 2. kniha královská 2 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s 2. kniha královská 2 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, hudební nástroje, druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, rostliny anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Krtek, Aladin, Monster high nebo také panenka Winx. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auta, auta, astronaut a plachetnice. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka 2. kniha královská 2 bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů