Nejvyhledávanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žába k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená Žába k obarvení pro chlapce i dívky. Žába, v pohádkách ji stačí políbit a stane se z ní krásná princezna. Omalovánka Žába je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žába - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žába - A5            Omalovánka - Žába - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žába patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, obrázek, Žába, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, online, k tisku, ke stažení, obrázky, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žába k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Žábou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, křídy, umělecké tužky a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek Žába lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Žábou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tempery a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Žábu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy jídel nebo též čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Tom a Jerry, Lego příběh, Doba ledová a nebo Madagaskar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, princezna, plachetnice, loď nebo také houby. Ať si vaše dítko užije malování Žáby.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů