Nejlepší


Obrázek psa k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka prase k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem prase k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka prase je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prase - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Prase - A5            Omalovánka - Prase - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prase patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, obrázek, k vytištění, k vybarvení, zdarma, online, Zvířata, Prase, k tisku, k vytisknutí, obrázky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Prase k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s prasetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, propisovací tužky, vodové barvy, pastelové tužky nebo fixky. Možností je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku prase lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s prasetem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, propisovací tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, květiny, lidské profese a pochopitelně i prase :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy jídel a nebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Šmoulové, Lví král, Popelka případně Krtek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: auta, miminko, drak, sněhulák nebo též čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s prasetem líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů