Top pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená mamut k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, obrázek, k tisku, obrázky, online, pro děti, zdarma, k vytištění, Zvířata, Mamut, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Mamut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s mamutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, křídy, pastelové tužky případně tužky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku mamut lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mamutem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, temperové barvy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, hudební nástroje nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Simpsonovi, Lví král, Popelka anebo Lego. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: kočka, sněhulák, raketa, princezna a lokomotiva. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem mamut.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů