Nej pět


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lví král zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem lví král k omalování pro kluky i holky. Další omalovánkou je lev, král všech zvířat. Omalovánka lví král je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lví král - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lví král - A5            Omalovánka - Lví král - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lví král patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Lví král, pro děti, zdarma, k tisku, obrázek, online, obrázky, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Lví král k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s lvím králem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, fixy, tempery a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lví král lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s lvím králem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata, jídla a pochopitelně i lvího král :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Popelka, Mickey mouse, Sněhurka nebo také Kocour Garfield. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: auto, princezna a princ, drak, liška a nebo astronaut. Užijte si omalovánku lvího králu, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů