Výběr obrázků


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Červík ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka Červík je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Červík, Zvířata, obrázek, ke stažení, online, k vytištění, k vybarvení, pro děti, zdarma, k tisku, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Červíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, olejové pastely, temperové barvy, propisovací tužky anebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek Červík lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Červíkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, olejové pastely nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, rostliny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, květiny a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Barbie, Shrek, Batman a nebo Angry birds. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: princezna, Santa Klaus, čert, auta nebo též drak. Ať vám omalovánka Červík přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů