Výběr obrázků


Obrázek štěněte

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem písmeno A k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka písmeno A je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytištění, k tisku, zdarma, Znaky, Písmeno A, pro děti, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno A k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s písmeno ou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, zvýrazňovače, tempery případně křídy. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku písmeno A lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s písmeno ou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, umělecké tužky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, druhy jídel a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, čísla anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kačer Donald, Lego, Shrek a Kocour Garfield. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, hasiči, Santa Klaus, piráti a čert. Užijte si omalovánku písmeno y, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů