Doporučené


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka dárek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná dárek ke kreslení pro malé děti. Kdo by nechtěl dostat pěkný dárek? Populární jsou hlavně ty na omak tvrdé a hranaté, ve kterých je krabice slibující nějakou hračku. Naopak tzv. měkké dárky obvykle nejsou příliš lákavé. Přeci jenom děti dají přednost pěkné hračce před novými ponožkami nebo nudným svetrem. Omalovánka dárek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dárek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dárek - A5            Omalovánka - Dárek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dárek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, k tisku, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, Vánoce, pro děti, online, zdarma, k vytištění, Dárek, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dárek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dárkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, křídy, pera, voskovky případně tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku dárek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dárkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, křídy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, zvířátka a pochopitelně i dárek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Spiderman, Kačer Donald a Šmoulové. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, psi, auta, pes nebo též lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dárek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů