Výběr omalovánek


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka badminton k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem badminton k obarvování pro malé děti. Omalovánka badminton je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Badminton - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Badminton - A5            Omalovánka - Badminton - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Badminton patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, online, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, obrázek, Badminton, Sport, pro děti, zdarma, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Badminton k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s badmintonem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, tempery, fixy, temperové barvy případně uhlíky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku badminton lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s badmintonem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zvířata, květiny a pochopitelně i badminton :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zaměstnání lidí a nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Madagaskar, Ratatouille nebo též Sněhurka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, čert, traktor, vláček nebo také piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou badminton.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů