Nejvyhledávanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka domeček z houby k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Domeček z houby k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka Domeček z houby je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domeček z houby - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Domeček z houby - A5            Omalovánka - Domeček z houby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domeček z houby patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, k vytištění, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Domeček z houby, online, Pohádky, obrázek

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Domeček z houby k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Domeček z houby je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, tužky, grafitové tužky nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Domeček z houby lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Domeček z houby má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Domeček z houby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jídla anebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Angry birds, Včelka Mája nebo též Mickey mouse. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: houby, pes, auto, liška případně princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek Domeček z houby bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů