Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná hruška k omalování pro kluky a holky. Omalovánka hruška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Ovoce, k vybarvení, ke stažení, online, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, pro děti, Hruška, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhly, křídy, tempery a pastelky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku hruška lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hruškou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, uhly anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, kytky a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Spiderman, panenka Winx, Ratatouille a nebo Tom a Jerry. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: traktor, princezna, pes, princezna a princ nebo též lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije obrázek hrušky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů