Top obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrozny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Hrozny k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka Hrozny je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozny - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrozny - A5            Omalovánka - Hrozny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozny patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, pro děti, obrázek, k tisku, k vybarvení, Hrozny, Ovoce, zdarma, k vytisknutí, online, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hrozny k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Hrozny je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, zvýrazňovače, voskové tužky anebo tempery. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Hrozny lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Hrozny má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, zrak dětí či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, voskovky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, jídla a pochopitelně i Hrozny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, lidské profese a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Aladin, Lego příběh či Rumcajs. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: hasiči, auto, koně, plachetnice nebo též loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Hrozny.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů