Nej omalovánky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kostky k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem kostky k omalování pro chlapce i dívky. Kostky jsou oblíbenou stolní, resp. deskovou hrou. Zde nabízíme omalovánku s kostkami k vytištění.

Omalovánka kostky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kostky - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kostky - A5            Omalovánka - Kostky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kostky patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, pro děti, Kostky, k vytisknutí, obrázky, Ostatní, ke stažení, k vybarvení, k tisku, obrázek, zdarma, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kostky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kostkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, akrylové barvy, fixky, uhly případně zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Obrázek kostky lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kostkami má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, akrylové barvy nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i kostky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání či druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Včelka Mája, Monster high, Medvídek Pú a panenka Winx. Je ale náročné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, dinosauři, astronaut, Santa Klaus a čert. Nechť omalovánka s kostkami přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů