Nej obrázky


Obrázek psa k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka knihy k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná knihy k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka knihy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, online, Knihy, zdarma, obrázky, k vytištění, obrázek, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Knihy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s knihami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, fixy, pastelky anebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek knihy lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s knihami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různé kytky, rostliny a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, postavy z pohádek a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Mickey mouse, Sněhurka a Medvídek Pú. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, astronaut, dinosauři nebo také psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s knihami líbit.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů