Nejoblíbenější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka knihy k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná knihy k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka knihy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, online, k vybarvení, Ostatní, ke stažení, obrázky, Knihy, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k vytištění, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Knihy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s knihami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, fixy, pastelky anebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek knihy lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s knihami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různé kytky, rostliny a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, postavy z pohádek a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Mickey mouse, Sněhurka a Medvídek Pú. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, astronaut, dinosauři nebo také psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s knihami líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů