Nej omalovánky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka iPad zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem iPad k obarvení pro malé děti. IPad je tablet od společnosti Apple. Omalovánka iPad je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek IPad - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - IPad - A5            Omalovánka - IPad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění IPad patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, IPad, obrázek, zdarma, online, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, Ostatní, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení IPad k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s iPadem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, propisovací tužky, temperové barvy, tempery a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku iPad lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s iPadem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, oči dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, propisovací tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i iPad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zvířátka nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Shrek, Lego, Doba ledová a nebo Krtek. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: traktor, liška, princezna, astronaut či drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou iPad.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů