Nejoblíbenější


Omalovánka tenistky

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka brýle zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená brýle k obarvování pro malá děcka. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázek, obrázky, k vybarvení, pro děti, online, Ostatní, Brýle, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Brýle k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, uhly, křídy, akrylové barvy a propisovací tužky. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku brýle lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s brýlemi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku případně počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. olejové pastely, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zvířata anebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Doba ledová, Popelka, Ratatouille případně Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, astronaut, princezna nebo miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem brýle.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů