Top obrázky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rybář zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem rybář k obarvování pro malé děti. Omalovánka rybář je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rybář - A5            Omalovánka - Rybář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, online, k vytištění, pro děti, Lidé, obrázek, obrázky, Rybář

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Rybář k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s rybářem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, pastelky, zvýrazňovače nebo také uhlíky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku rybář lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rybářem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pastelové tužky, fixky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, kytky, druhy sportů a pochopitelně i rybáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, lidské profese a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lego příběh, Ratatouille, Medvídek Pú či Hello Kitty. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: plachetnice, miminko, auta, auto a piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou rybáře.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů