Výběr omalovánek


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuchaři zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Kuchaři k vybarvování pro naše ratolesti. Dva Kuchaři připravující chutné jídlo. Doporučujeme dát dětem tuto omalovánku před jídlem. Omalovánka Kuchaři je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuchaři - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuchaři - A5            Omalovánka - Kuchaři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuchaři patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, online, Lidé, ke stažení, obrázky, pro děti, zdarma, k tisku, obrázek, Kuchaři, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kuchaři k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Kuchaři je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, tempery, pastelové tužky, pera a křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Kuchaři lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Kuchaři má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba fixy, tempery a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Kuchaři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, dopravní prostředky a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Simpsonovi, Angry birds, Bugs Bunny anebo Rumcajs. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, netopýr, plachetnice, vláček nebo Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování Kuchaři.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů