Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Apollo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Apollo k obarvování pro holky i kluky. Apollón je v řecké a římské mytologii a náboženství bohem, synem Dia a Létó a dvojčetem bohyně Artemis. Omalovánka Apollo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apollo - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apollo - A5            Omalovánka - Apollo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apollo patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, zdarma, Apollo, obrázek, online, pro děti, Lidé, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Apollo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Apollem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, propisovací tužky, fixky, pastelové tužky nebo také uhly. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku Apollo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Apollem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, propisovací tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, písmena, zvířata a pochopitelně i Apollo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje nebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Tom a Jerry, Spiderman anebo Madagaskar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: dinosauři, miminko, lokomotiva, vláček a sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování Apolla.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů