Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka petrklíč k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená petrklíč k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka petrklíč je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Petrklíč - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Petrklíč - A5            Omalovánka - Petrklíč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Petrklíč patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázky, k tisku, Petrklíč, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, zdarma, ke stažení, obrázek, Květiny

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Petrklíč k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s petrklíčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, akrylové barvy, olejové pastely anebo tempery. Pomůcek na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku petrklíč lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s petrklíčem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba křídy, temperové barvy a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i petrklíče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego, Rumcajs, Gormiti a Simpsonovi. Je však nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: princezna, slon, astronaut, sněhulák a piráti. Nechť vám omalovánka s petrklíčem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů