Top omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená kvíteček ke kreslení pro holku i kluka. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, zdarma, ke stažení, obrázky, Kvíteček, k tisku, pro děti, k vybarvení, k vytištění, Květiny

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Kvíteček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s kvítečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, pera, fixky a tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kvíteček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kvítečkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. olejové pastely, temperové barvy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, jídla, kytky a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy ptáků a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ratatouille, Krteček, Bugs Bunny a Angry birds. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, koně, pes, raketa a auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kvíteček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů