Nejstahovanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ukulele k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem ukulele k obarvování pro naše milé prcky. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázky, Hudba, obrázek, k tisku, zdarma, k vytištění, k vybarvení, online, pro děti, Ukulele

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek k vybarvení Ukulele k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ukulelí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, pastelové tužky, křídy a voskovky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku ukulele lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ukulelí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, propisovací tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, čísla a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Rumcajs, Ratatouille, Bořek stavitel anebo Sněhurka. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme k uložení jsou: miminko, sněhulák, raketa, lokomotiva s vagónky nebo též lokomotiva. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka ukulele bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů