Nejlepší


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka stíhačka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná stíhačka k vybarvování pro nejmenší děti. Stíhačka z druhé světové války. Omalovánka stíhačka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Stíhačka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Stíhačka - A5            Omalovánka - Stíhačka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stíhačka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, Stíhačka, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, pro děti, Dopravní prostředky, ke stažení, zdarma, k tisku, online, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Stíhačka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se stíhačkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, tužky, voskové tužky a pastelky. Možností je dnes pro menší i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku stíhačka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění se stíhačkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelové tužky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i stíhačku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, dopravní prostředky či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy panenka Winx, Šmoulové, Spiderman a Barbie. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, slon, mašinka, čert nebo též psi. Užijte si omalovánku stíhačky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů