Top omalovánky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka parní vláček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem parní vláček k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka parní vláček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Parní vláček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Parní vláček - A5            Omalovánka - Parní vláček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní vláček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, online, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázky, Parní vláček, Dopravní prostředky, k vytisknutí, obrázek, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Parní vláček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s parním vláčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, pera, pastelky nebo také fixky. Výtvarných potřeb je pro děti vskutku mnoho. Obrázek parní vláček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s parním vláčkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, voskovky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i parní vláček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Bořek stavitel, Lví král anebo Tom a Jerry. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stažení jsou: hasiči, liška, sněhulák, princezna nebo dinosauři. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka parního vláčku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů