Nej pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Numeri 11 k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Numeri 11, pro děti, obrázky, k vytištění, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k tisku, online, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Numeri 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, fixky, tempery, umělecké tužky nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Obrázek Numeri 11 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Numeri 11 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy sportů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Popelka, Batman a nebo Barbie. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: princezna, kočka, psi, netopýr případně plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Numeri 11.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů