Nejoblíbenější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 10 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Numeri 10 ke kreslení pro nejmenší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 21:1-9. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 10 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 10 - A5            Omalovánka - Numeri 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, zdarma, online, pro děti, k vytištění, k tisku, k vybarvení, Numeri 10, Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek k vybarvení Numeri 10 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, temperové barvy, zvýrazňovače, tempery nebo též pera. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Numeri 10 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Numeri 10 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i Numeri 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, sporty nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy My little pony, Madagaskar, Hledá se Nemo případně Ratatouille. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, raketa, loď, čert nebo také koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 10.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů