Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Matouš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Matouš 4 ke kreslení pro malá děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Matouš 4, online, pro děti, ke stažení, k tisku, Bible a křesťanství, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, obrázky, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Matouš 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pera, fixky, zvýrazňovače případně voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku Matouš 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 4 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, pera nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, lidské profese a druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Šmoulové, Lego, Asterix a Obelix nebo také Rumcajs. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, mašinka, koně, sněhulák nebo též astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Matouš 4.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů