Top obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Lukáš k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, Lukáš 14, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení, online, k tisku, pro děti, obrázky

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, olejové pastely, pastelové tužky, vodové barvy či umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, olejové pastely a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, písmena případně zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Batman, Hello Kitty nebo též Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, loď, psi, liška a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Lukáš.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů