Nejlepší


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel 3 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Apoštol Pavel 3 k omalování pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Apoštol Pavel 3 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 3 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vytištění, k tisku, Apoštol Pavel 3, k vybarvení, pro děti, obrázky, zdarma, k vytisknutí, obrázek, online, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Apoštol Pavel 3 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Apoštol Pavel 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, grafitové tužky, voskovky, tempery a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek Apoštol Pavel 3 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Apoštol Pavel 3 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, grafitové tužky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé kytky, různá zvířátka a pochopitelně i Apoštol Pavel 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, čísla anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Batman, Asterix a Obelix případně Monster high. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, draci, hasiči, psi či liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Apoštol Pavel 3.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů