Nej pět


Omalovánka s vánočním stromem

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Zaz k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka Zaz je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, online, zdarma, Auta, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Zaz, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Zazem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, vodové barvy, pastelky, temperové barvy či akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Zaz lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Zazem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, vodové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, sporty a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Simpsonovi, Hello Kitty a Barbie. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: plachetnice, čert, loď, hasiči a nebo houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Zazem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů