Nejoblíbenější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Zaz k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka Zaz je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, Zaz, online, k vytištění, k tisku, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, obrázky, ke stažení, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Zazem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, vodové barvy, pastelky, temperové barvy či akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Zaz lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Zazem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, vodové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, sporty a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Simpsonovi, Hello Kitty a Barbie. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: plachetnice, čert, loď, hasiči a nebo houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Zazem.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů