Nejhledanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka liška k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná liška k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka liška je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, Liška, obrázek, k vybarvení, online, zdarma, obrázky, pro děti, k vytištění, ke stažení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s liškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, uhlíky, propisovací tužky, pastelky anebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku liška lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s liškou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pera, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka případně sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Hello Kitty, Lví král a Mickey mouse. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, vláček, lokomotiva, raketa nebo auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s liškou.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů