Výběr obrázků


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno C k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem písmeno C k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka písmeno C je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Písmeno C, obrázek, obrázky, zdarma, online, Znaky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno C k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem cem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, propisovací tužky, křídy, olejové pastely anebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno C lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem cem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tužky, propisovací tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, druhy ptáků případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Gormiti, Bugs Bunny a nebo Toy Story. Je ale velmi těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: traktor, pes, princezna a princ, sněhulák nebo auto. Věříme, že se vám obrázek písmena ce bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů