Doporučené


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sumo k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem sumo ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka sumo je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sumo - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Sumo - A5            Omalovánka - Sumo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sumo patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sumo, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k vybarvení, online, k tisku, zdarma, Sport, ke stažení, pro děti, k vytištění

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Sumo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s sumem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, pastelové tužky, temperové barvy případně uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku sumo lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s sumem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pastelky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí, čísla a pochopitelně i sumo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, druhy ptáků nebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Kačer Donald, Aladin a Batman. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: sněhulák, dinosauři, astronaut, kočka a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sumo.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů