Výběr obrázků


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka drak zdarma k vytištění

Omalovánka označená drak k omalování pro menší i větší děti. Drak je častým motivem pohádek (kde unesl princeznu), ale i fantasy filmů a seriálů jako třeba Hobbit nebo sága Hra o trůny. Omalovánka drak je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Drak - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Drak - A5            Omalovánka - Drak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Drak patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, k vybarvení, online, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Drak, obrázky, ke stažení, pro děti, k tisku, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Drak k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s drakem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, tužky, pera, uhly nebo též akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku drak lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s drakem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku či dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. fixy, tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i draka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, druhy sportů nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Krtek, Spiderman či Doba ledová. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, psi, netopýr, mašinka případně liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem drak.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů