Nej omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka matička k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem matička k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka matička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matička - A5            Omalovánka - Matička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, pro děti, online, k vytištění, obrázky, zdarma, Ostatní, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Matička

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Matička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s matičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, pastelky, uhly, uhlíky nebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Obrázek matička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s matičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, pastelky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i matičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lion King, Barbie, Lego příběh anebo Madagaskar. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, pes, dinosauři, princezna a princ případně auta. Ať vám omalovánka matička přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů