Výběr obrázků


Obrázek slepice k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka nátržník husí k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem nátržník husí ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka nátržník husí je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, zdarma, ke stažení, online, Květiny, Nátržník husí, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Nátržník husí k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s nátržník husím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely a vodové barvy. Možností je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku nátržník husí lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s nátržník husím má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, pastelové tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, kytky a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, rostliny anebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Spiderman, Ledové království, Rumcajs a Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: traktor, pes, lokomotiva s vagónky, koně nebo drak. Ať si vaše dítě užije omalovánku nátržník husí.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů