Nejhledanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka nátržník husí k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem nátržník husí ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka nátržník husí je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nátržník husí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Nátržník husí - A5            Omalovánka - Nátržník husí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nátržník husí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, Nátržník husí, obrázky, online, k vytištění, Květiny, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k tisku, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Nátržník husí k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s nátržník husím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely a vodové barvy. Možností je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku nátržník husí lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s nátržník husím má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, pastelové tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, kytky a pochopitelně i nátržník husí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, rostliny anebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Spiderman, Ledové království, Rumcajs a Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: traktor, pes, lokomotiva s vagónky, koně nebo drak. Ať si vaše dítě užije omalovánku nátržník husí.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů