Doporučené


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka harmonika k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná harmonika k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka harmonika je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonika - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Harmonika - A5            Omalovánka - Harmonika - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonika patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, online, k vytisknutí, Hudba, Harmonika, k vytištění, ke stažení, zdarma, obrázky, obrázek, k vybarvení, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Harmonika k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s harmonikou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, temperové barvy, pastelové tužky, voskové tužky anebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku harmonika lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s harmonikou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, čas případně počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixy, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i harmoniku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, druhy ptáků a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Angry birds, Ledové království, Kačer Donald případně Spiderman. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva, kočka, miminko nebo také princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou harmonika.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů