Top obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Koloseum k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Koloseum ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka Koloseum je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koloseum - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koloseum - A5            Omalovánka - Koloseum - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloseum patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, Budovy, k tisku, obrázek, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, Koloseum, ke stažení, pro děti, k vybarvení, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloseum k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Koloseem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, tempery, akrylové barvy, pastelové tužky a nebo fixy. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku Koloseum lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Koloseem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pera, tempery anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, písmenka, dopravní prostředky a pochopitelně i Koloseum :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé kytky a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Monster high, Toy Story, Šmoulové a Batman. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: čert, netopýr, loď, princezna a princ případně astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Koloseum.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů