Výběr omalovánek


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka samuel 10 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Samuel 10 k obarvení pro malé caparty. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Samuelovy 24:1-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 10 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 10 - A5            Omalovánka - Samuel 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, online, ke stažení, pro děti, obrázek, zdarma, k vytištění, k vybarvení, k tisku, Samuel 10

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Samuel 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tužky, zvýrazňovače, fixky a nebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Obrázek Samuel 10 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 10 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například akrylové barvy, tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i Samuel 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, sporty nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Šmoulové, Lví král, Batman a Rumcajs. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: houby, astronaut, auta, loď nebo též Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Samuel 10.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů