Nejstahovanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem Numeri 2 k vybarvování pro malé caparty. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, zdarma, k vybarvení, ke stažení, Numeri 2, k vytisknutí, online, obrázky, pro děti, k vytištění, Bible a křesťanství, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 2 k vytištění pro děti

Omalovánka s Numeri 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, grafitové tužky, tužky, propisovací tužky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici ohromné množství. Obrázek Numeri 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 2 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, grafitové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Krteček, Spiderman a nebo Ratatouille. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, liška, koně, čert nebo též hasiči. Nechť vám omalovánka s Numeri 2 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů